Strona główna Materiały Pokonferencyjne Prelegenci Artykuły Warsztaty i prezentacje Sponsorzy Lokalizacja Kontakt

Opublikowano: 01.07.2011@8:00    Modyfikowano: 01.07.2011@8:00       Wyświetleń: 3661    Język: pl

Polityka prywatności

  • Operatorem niniejszej witryny i jej bazy danych jest Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły KISS, ul. Lompy 2/10, 40-040 Katowice.
  • Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację jej polityki prywatności.
  • Dane osobowe są widoczne tylko i wyłącznie po zalogowaniu.
  • Każdy zarejestrowany użytkownik niniejszej strony ma możliwość wniesienia prośby o zmianę danych osobowych, a także o ich całkowite usunięcie. Jest to możliwe poprzez wniesienie prośby na adres biura stowarzyszenia Komputer i Sprawy Szkoły KISS, który dostępny jest w zakładce kontakt.
  • Dostęp do informacji gromadzonych w bazie danych konferencji mają pracownicy Stowarzyszenia odpowiedzialni za wydruki zaproszeń, etykiet, certyfikatów. Prowadzący warsztaty posiadają wydrukowane listy obecności zawierające: imię, nazwisko i miejsce na podpis uczestnika (co będzie zaświadczać o przystąpieniu i ukończeniu szkolenia). Wypełnione listy obecności, będą przechowywane w zamkniętej szafie biura Stowarzyszenia, które dodatkowo posiada alarm i nadzór firmy ochroniarskiej.
  • Dane osobowe gromadzone w bazie danych niniejszej strony nie będą udostępniane osobom trzecim, firmom stowarzyszonym, partnerom, ani sponsorom za wyjątkiem osób prowadzących szkolenia (jako lista obecności). Po zakończonym szkoleniu lista obecności zostanie zarchiwizowana w biurze Stowarzyszenia.
  • Strona zapamiętuje zalogowanego użytkownika za pomocą mechanizmu sesji. Nie są wykorzystywane pliki COOKIES.MAPA STRONY | POLITYKA PRYWATNOSCI

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, kody źródłowe oraz programy zamieszczane na tej stronie należą do autora. Kopiowanie, przedrukowywanie, bądź wykorzystywanie całości lub ich fragmentów bez zgody właściciela praw autorskich zabronione. Naruszenie praw autorskich podlega karze przewidzianej w kodeksie karnym oraz dzienniku ustaw. Mówi o tym ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku z późniejszymi zmianami.

Stowarzyszenie Komputer i Sprawy Szkoły - KISS
Engine & Framework by MAR.APT